ZADZWOŃ DO NAS: +48 577 720 100

USŁUGI DODATKOWE

Współpracujemy z partnerami, żeby zapewnić Ci największy komfort i bezpieczeństwo mieszkania.
Doradztwo kredytowe

Poszukujesz dodatkowych środków finansowych na remont mieszkania albo jego wyposażenie? A może chciałbyś kupić nowe mieszkanie?

Ubezpieczenia lokali, najemców i wynajmujących

Pragniesz czuć się komfortowo wiedząc, że cokolwiek się wydarzy w twoim lokalu to masz odpowiednie zabezpieczenie w postaci polisy ubezpieczeniowej? Czy wiesz jak ważne jest aby znać warunki na jakich ubezpieczasz swój majątek?

Remonty i drobne naprawy

Zepsuł się kran w kuchni, albo cieknie ze spłuczki w ubikacji? Nie działa gniazdko elektryczne, bądź doszło do zwarcia instalacji w mieszkaniu?
Nie wiesz jak sobie z tym poradzić, nie masz wystarczającej wiedzy bądź uprawnień, ani nie wiesz też kogo poprosić o pomoc w usunięciu awarii?

Sprzątanie po remontach

Chcesz już wprowadzić się do mieszkania, które przeszło dopiero co remont, ale wymaga jeszcze generalnego czyszczenia? Przeraża cię ilość pyłu, który unosi się i osadza na wszystkim? Nie wiesz od czego zacząć, jakich środków i sprzętów do tego użyć?

Architektura i aranżacja wnętrz

Marzysz o idealnym wnętrzu twojego mieszkania, które powinno być nie tylko ładne, ale przede wszystkim funkcjonalne? A może masz lokal do wynajęcia, w którym chciałbyś dokonać zmian, tak aby ulokować w nim większą ilość najemców? Być może wystarczy tylko kilka drobnych przeróbek, a może będzie trzeba stworzyć teczkę z dokumentacją techniczną, rysunkami dla wykonawców, zestawieniami materiałów, elementów wyposażenia czy też, zabudów meblowych.

sesje zdjęciowe

Masz lokal, który chciałbyś wynająć albo sprzedać, ale nie wiesz jak go zaprezentować tak aby przykuwał wzrok odbiorcy ogłoszenia? Wiesz, że fatalnej jakości i nieprofesjonalne zdjęcia mogą odstraszyć zamiast zachęcić potencjalnych klientów?

Możesz skorzystać z naszego programu partnerskiego jeśli poszukujesz jakiejkolwiek z powyższych usług.
A może jest coś czego nie możesz tu znaleźć i szukasz wsparcia?